Poročne obleke
-
Appliqués Odklon nazaj Dolga A Vrstica Elegantno Poročne oblekoObleka je res lepa. Zelo sem vesel, da sem naročil od tu.
Recenzent : Z Pansy Green Datum : 21. Maj
-
Naravni pasu A Vrstica Brez zadnjega dela Široko plitvo izrez Poročne oblekoRad bi se zahvalil odličnemu izdelku in odlični storitvi tega čudovitega spletnega mesta, prišlo je do majhne zamude pri prispevku zahteve moje sosedske pošte, vendar brez škode in žal je bil obdavčen, a sreča, da sem lahko prejeti ta prijeten paket premaga vse skrbi, osvojili ste še eno stranko, ki bo zagotovo nakazala mnogim ljudem. Hvala.
Recenzent : Z Joan Martinez Datum : 25. Februar
-
Appliqués Odklon nazaj Dolga A Vrstica Elegantno Poročne oblekoPoročna obleka je zelo lepa in vaša dostava brezhibna. Zato še naprej nakupujem na oblekee.si
Recenzent : Z Ella Morrison Datum : 25. Februar
-
Brez zadnjega dela Široka trakovi Čipke Pomlad Poročne oblekoobožujem svojo obleko! Naročil sem ga in se popolnoma prilega. Tkanina je zelo dobre kakovosti, obrt pa profesionalno opravljena. Tisti, ki se obotavljate, da lahko naročite poročno obleko prek mreže, ne. Tako hvalevredna in oblekee.si je bila zelo profesionalna pri svojem poslovanju. Res jih priporočam. Ker hrepenim po svojem velikem dnevu, potem lahko oblečem najboljšo obleko
Recenzent : Z Saroyan Anderson Datum : 25. Februar
-
Appliqués Odklon nazaj Dolga A Vrstica Elegantno Poročne oblekoprijetno presenečenje na recepciji. Končniki so popolni, tkanina je lepa in upoštevane dimenzije.
Recenzent : Z Hemingway Gibson Datum : 23. Februar
-
Pozimi Zadrgo navzgor Formalno Naravni pasu Skromen Nevestin oblekoTa obleka je bila natanko takšna, kot je bila obljubljena zelo kakovostna, dobro narejena obleka. Neverjetno za ceno. Naročil sem iz oštevilčenih velikosti, namesto da bi vnesel svoje meritve in ugotovil, da je velikost majhna. Sicer pa sem zelo vesel, da je krilo zelo polno in dobro podloženo, telo pa debel saten, ki resnično čudovito prekriva in gladi. Plus sem ga dobil super hitro!
Recenzent : Z Dickey Stewart Datum : 23. Februar

